blejtram

blejtramowo

3/30/2014

Hej!
Co to wczoraj był za dzień! Niech żałuje ten kto nie był :D naprawdę, tylko pozytywnej energii przyniosłam ze sobą, że mimo zmęczenia nadal mnie nosi! Dziękuję wszystkim dziewczynom za miłe przyjęcie i Chanderelli przede wszystkim za trzymanie mnie za rączkę :D

tutaj urywki z trzech etapów:
1)warsztatowanie z Aidą:

2)obowiązkowo zakupy:

 3) i 'poranne' skrapowanie :D
na szerszą relację zapraszam do Agaty, mam nadzieję, że niedługo się pojawi :)

 może jutro pokażę co zdziałałyśmy razem z zakupów skrapowiskowych a teraz pokażę Wam kolejny blejtram dla ScrapAndMe. Zliftowałyśmy sobie z Pagatą i Aką blejtram Olgi. Coraz bardziej podoba mi się ta forma!


xx

DT Przyda Się

Wreck This Journal

3/28/2014

Hej!
Pewnie wiele z Was słyszało o Wreck This Journalu. I ja mam szczęście go posiadać! :) O nim też jest scrap przygotowany dla Przyda-Się! i pod mapkę Lemon Owl. :)
i za moment zmykam do łóżka, trzeba wypocząć przed jutrzejszym dniem :D pewnie kilka fotek 'na żywo' pojawi się na moim Instagramie, jeśli ktoś byłby zainteresowany :)
Buziaki!

DT ScrapAndMe

Wielkanoc po raz pierwszy

3/27/2014

Hej! :)
Dziś miałam dzień pełen nieprzyjemnych wrażeń, ale wszystko wraca do normy :) 
Mogę 'pochwalić się' pierwszą wielkanocną kartką :D jakoś nie mogę się wczuć w ten klimat. Zdecydowanie lepiej tworzy się te z Mikołajem :P ale postanowiłam wykorzystać wyzwanie Pagaty w Scrapandme i zmierzyć się z tym tematem.


xx

DT Przyda Się

enjoy your life!

3/23/2014

Hej!
Pewnie już tu nie raz mówiłam, że bardzo lubię swoje życie i mogę to powtarzać nadal :) Zwłaszcza, gdy po całym tygodniu w domu czekają na mnie paczki z przydasiami.... :D o tym też mój scrap, by cieszyć się drobiazgami i nie tylko.. :)
zapraszam na bloga Przyda-Się po materiałoznawstwo. Korzystałam z mapki Once upon a sketch :)

Galeria Rae

bomba kwiatkowa

3/21/2014

Hej!
Zmęczenie bierze górę dziś, dlatego dziś krótko - wykorzystując papiery Galerii Rae i mapkę Cardabilities zrobiłam kartkę z pękiem kwiatów. Niepodobne do mnie, wiem, ale czasami taka odskocznia się przydaje :)
Wyciągnęłam sobie wszystkie zielone papiery z Galerii, było ich chyba 5 cz 6! Niestety nie mam takich zdolności by wykorzystać wszystkie i w rezultacie pod nóż poszły tylko 3.
nie rozstaję się również z farbkami i mgiełkami ostatnimi czasy :) 
miłego weekendu!

blejtram

o sobie

3/19/2014

takie wyzwanie postawiłam sobie i dziewczynom z DT Diabelskiego Młyna. Nie przepadam za robieniem prac z własnymi zdjęciami. Dlatego staram się przełamać tą słabość :)
Pierwszy raz użyłam też blejtramu i powiem Wam, że pracuje się na nim fantastycznie! Wsiąknęłam :D
nie mogłam skończyć pracy, wciąż wydawało mi się, że czegoś brakuje.. Może Wy powiecie mi czego? Sama nie mogę tego rozgryźć :/
pracę zgłaszam na wyzwanie 13arts, w którym trzeba stworzyć tło od podstaw, udało mi się, choć na początku trochę się bałam, ale farbki i mgiełki właśnie 13arts działają cuda :D; Scrapkowy tydzień inspiracji oraz do Craft-Szafy :) bawiłam się w bingo - wykorzystałam linię ukośną - kwiat, tekturkę i koronkę, choć mało widoczna - jest, obok gazy :)


inaczej

po warsztatach z Enczą

3/16/2014

I ja się skusiłam na ScrapButik'owe warsztaty z Anią! Kto by pomyślał :P na samym początku byłam przekonana, że mi to nie wyjdzie, ale potem tak się rozkręciłam, że szkoda było kończyć i chciałam upychać tyle kwiatków ile tylko się dało :D dobrze, że już było późno i zmęczenie wzięło górę, bo pewnie popsułabym cały końcowy efekt, z którego, bądź co bądź, jestem zadowolona :)

tak wyglądał mój zestaw startowy:


a tak bałagan po :D


i zdjęcia w naturalnym świetle:

kto nie próbował - niech następnym razem nie traci okazji! Naprawdę super sprawa :D
xx

DT CraftFun

tekturki!♥

3/14/2014

Weekend! Skrapowisko niedługo, niedawno rozbroiłam kilka miłych paczek, które czekały w moim pokoju od poniedziałku, te dwa dni zapowiadają się twórczo.. Żyć nie umierać :) Też macie takie nastroje? Jeśli tak, to bardzo mnie to cieszy, a jeśli nie to zapraszam po garść kolorów ode mnie.
CraftFun'owo dziś :) najpierw tag z moimi ulubionymi tekturkami♥ te dekory są naprawdę fantastyczne, pasują do wszystkiego! A plastry miodu, wiadomo, klasyk :)

Zachęcam również do wzięcia udziału w wyzwaniu :) czeka na Was paleta kolorystyczna.

Buziaki, dziękuję za odwiedziny! :*

LABELS