December Daily - days 19-26

1/11/2016

Witajcie kochane! Dziś ostatecznie zamykam sprawę grudniownika! Udało się w tym roku dobrnąć do końca i powiem Wam, że jestem z niego bardzo zadowolona! Wyszło prawie tak jak zamierzałam :) Zdecydowałam się prowadzić go tylko do 26 grudnia, w przerwie międzyświątecznej miałam totalny zastój i skupiłam się praktycznie tylko na nauce. W albumie tygodniowym tym razem będzie cały grudzień, więc sylwester się załapie, a na tym chyba najbardziej mi zależy :) a jak u Was? Skończone? Czy jeszcze jakieś zaległości są? Dajcie znać w komentarzach!
Hello! Finally I've finished December Daily album.  I really like it, to be honest. It's almost the same as I've imagined it. This year it's only 'till the December 26th, but in my regular PL album December will be documented week by week so I won't miss anything, especially New Year's Eve :) How about yours? Are they finished? :) 
Piękne karty znajdziecie w FamilyPortraits! ♥
A album zgłaszam na wyzwanie Na-Strychu.

xx

You Might Also Like

4 komentarze

 1. Minimalistycznie, pieknie i dużo pisania! A karty od FamilyPortraits już zamówione ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest przepiękny, marzę żeby go kiedyś na żywo obejrzeć :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj, zgadzam się z przedmówczynią. :) Absolutnie doskonały jest. ;) U mnie też skończone, fotki zrobione czekają na obróbkę i publikację. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne!!!!! Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń

LABELS