10 minute card

3/13/2016

Hej! Chociaż pogoda dziś za oknem świetna, ja niestety utknęłam w domu z moją pracą licencjacką na cały dzień i zakładam też, że i na pół nocy. Jestem pewna, że pisanie tego posta jest spowodowane moim ciągłym ociąganiem się i odkładaniem pisania :P Ale jak tylko lampka 'post' zaświeciła mi się nad głową, nie było mocnych. Wcześniej zaświeciła mi się lampka 'idź spać', jeśli jesteście ciekawe.. 
Wracając do posta - dziś dziesięciominutowa kartka! Zrobiona dla Clique Kits. Na blogu znajdziecie krok po kroku z jej tworzenia. Bardzo prosta, ale w prostocie siła, czyż nie? :)
Hi! Although the weather was perfect today, I'm stuck with my BA thesis for the whole day and night, I suppose.. And  probably I'm writing this post to postpone my writing as long as I can :P Anyway, here's the card I created with March Clique Kit. If you want to see how it was created - visit CK blog. I'm sure that it can be done in 10-15 minutes! And remember that less is more, clean and simple cards are the best! :D
xx

You Might Also Like

3 komentarze

  1. Takie szybkie są najlepsze, bo nie da się przesadzić z dodatkami :) Plus jak ładnie później wchodzą do koperty! Swoją drogą piękna jest, na prawdę fajnie się prezentuje :)

    OdpowiedzUsuń
  2. O, tak ;) Lubię jak mi się kartki same tworzą bo nie znoszę milionogodzinnego zastanawiania się czy coś pasuje czy nie. ;D A Twoja wyszła naprawdę przeuroczo. ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. kapitalna! takie lubię najbardziej :)

    OdpowiedzUsuń

LABELS