creative blog tour

9/15/2014

Hej!
Pewnie już większość z Was kojarzy tą zabawę, prawda? :) 
Hi!
Some of you probably already know that game, right? :)


Bardzo się ucieszyłam gdy Mru zaproponowała mi dołączenie się do niej :) jeszcze raz dziękuję!
I was soo happy when Mru asked me to join it :) Thank you one more time!

Mru tworzy bardzo radosne prace, nie boi się odważnych połączeń i wychodzi jej to naprawdę dobrze! :D
Mru creates colorful works and she's really good at it!

A teraz trochę o mnie - odpowiedzi na pytania :)
Now it's time for questions:

Nad czym obecnie pracuję?/What am I working on?


Aktualnie są to oczywiście prace dla DT, mam też w zamyśle kolejne strony mojego PLa (nie, nie zapomniałam o nim :D ), czekam jednak cierpliwie na nowe dobra, żeby mieć większego powera do nadrobienia zaległości :P 
Recently I have some DT inspirations to do, I also have in mind my PL of course, but I'm waiting for some new stuff to have more power to catch up those two weeks :P

Czym moje prace różnią się od innych w tej branży?/ How does my work differ from others of its genre?


Myślę, że na to pytanie powinniście odpowiedzieć Wy, to Wy oceniacie i widzicie moje prace z tej drugiej strony, ja nie uważam, bym wyróżniała się czymś szczególnym, ale może Wy coś zauważyłyście? :) chętnie poczytam! :)
It's questions for my readers, you see my works from the other side, I don't think I have any special style, if you see anything, please write!

Dlaczego piszę bloga o tym co tworzę?/ Why do I write a blog about what I do?


Choć ten blog wydaje się jeszcze dość świeży, bloguję już prawie 6 lat. I wcale mi się nie nudzi :) Cały czas jest to chęć pokazania swoich prac, czytania o nich opinii, bo chyba każdy lubi dzielić się swoimi radościami. Blog rozwija - gdyby nie on pewnie nie tworzyłabym prac z których jestem zadowolona, nie robiłabym im w miarę dobrych zdjęć, nie chciałabym być cały czas lepsza, bo nie byłoby sensu - tworzenie do szuflady i ukrywanie tego przed światem zamknęłoby mi drogę do rozwijania pasji. Kolejną i jedną z największych zalet bloga to poznawanie nowych ludzi! A to chyba najbardziej motywuje :)
Well, it's quite easy to say - It's a way to show my works and reading opinions, evaluating my style and quality. My hobby is my happiness, who doesn't want to share it with others? :) If not that blog I wouldn't meet many fantastic people, I wouldn't want to be better, I just wouldn't feel happy. As easy as that :)

Jak odbywa się mój proces tworzenia?/ How does my creating process work?


Zaczynam od włączenia muzyki :) ostatnio też przewinął się nawet serial, ale to zdecydowanie rzadziej. A potem.. po prostu działam :P jeśli robię scrapa to zaczynam od wybrania zdjęcia, potem dodatków. Wcześniej zdarzało mi się robić na odwrót, ale teraz, gdy tworzę głównie na białej bazie nie ma takiego problemu. Często łapię się na tym, że chcę wystemplować tło gdy już praktycznie kończę scrapa :D albo pochlapię i pomaluję trochę bazę a potem i tak wszystko zakrywam papierami, zupełnie niespecjalnie.. czasami mam jakąś blokadę i nie chcę przesadzać a potem tego żałuję, częściej potrafię totalnie odlecieć i wtykać kawałki papierów gdzie się da. :)
I'm starting from turning on some music. And that's all :D I'm just working. Now when I'm using white background for layouts I don't have problem with matching paper to photo. I'm just picking the photo, some strips of papers, some embelishements.. and after an hour I have a layout :D

A teraz czas na mój super A-Team :D który zaprosiłam do zabawy. Wszystkie 3 dziewczyny poznałam osobiście i niezmiernie się z tego cieszę, są tak pozytywnymi osobami, że z nimi nawet najgorszy dzień nie byłby taki straszny :) a wiec, w kolejności alfabetycznej:
Now it's time for my A-Team :D I have a pleasure to meet those girls in real life and I can sware that they are as good people as scrappers! Sooo in alfabetical order:

Agata - Chanderella - prześliczna (!!) mistrzyni łączenia delikatnych wzorów z szalonym podejściem do sprawy. Jej bloga znam od lat (choć ciężko stwierdzić od ilu), Was również serdecznie zapraszam! 
Agata - beautiful master of joining soft patterns with crazy ones.Ania - Anniko - mistrzyni C&S. W jej kartki mogę się wpatrywać godzinami! Nie ubliżając layoutom, które utrzymane w podobnym stylu kipią energią. Zwróćcie też koniecznie uwagę na przeszycia na jej pracach! :D

Ania - master of C&S. I can watch her works for hours! Please, pay attention to sewing on her works!


Asia - alittlebitofmess - mistrzyni chlapań i dodatków. Czarne splashe ma opatentowane do perfekcji :D i umiejętność 'przyprawienia' scrapa w każdego rodzaju dodatki powala na kolana. Śmiem też twierdzić, że ma słabość do tagów, prawda to? :)

Asia - master of splashes and adhesives. Her black splashes are just perfect :D I love her ability to add goodies and matching them all together.  I also dare to say that she has some weakness for tags, is that true? :)


Zapraszam Was na blogi dziewczyn już teraz, a za tydzień będziecie mogli poczytać co nieco o nich :)

On monday you can read something about girls on their blogs!
xx

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Łooo, fajny wpis :D 6 lat blogowania to mnóstwo czasu, mega podziw za cierpliwość! Śliczne zdjęcia robisz, bardzo przyjemnie się ogląda Twoje posty ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki, że przyjęłaś zaproszenie :* fajnie było sie dowiedzieć o Tobie więcej :D
    ja Twoje prace kojarzę przede wszystkim z kolorami, optymizmem i mnóstwem pasków :D

    OdpowiedzUsuń

LABELS