PL week 11

12/29/2014

Hej!
Sesja już niedaleko, więc wiecie, staram się robić wszystko byleby odciągnąć się od nauki.. Wpadłam nawet na pomysł żeby trochę uporządkować moją szafę, jest w gorszym stanie niż moje biurko.. Całkiem niezły pomysł, prawda? :p na pewno lepszy niż psychologia!
Znalazłam także zdjęcia jedenastego tygodnia w PLu. Cały czas staram się robić im lepsze zdjęcia, ale nadal mam problemy. Gdzieś mi 'uciekają' rogi, zauważyłyście? Może macie na to jakiś sposób? Będę wdzięczna za rady :)
Heyy!
I must learn for January session, so, you know, I try to do everything but it :P I even hit on an idea to organize my wardrobe a bit, the mess there is worse than that on my desk.. It's a really good idea, don't you think? :D better than psychology!
I also found photos of 11th week in my PL. I still try to take them better, but still have problems.. sorry!


xx

You Might Also Like

4 komentarze

  1. cudny! ja mam ten sam problem podczas fotografowania pl, wie niestety Ci nie pomoge :P ale chętnie bym się dowiedzała jak mozna temu zaradzić ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Oj tak, znam ten ból jeśli chodzi o naukę. ;/ PL boski! <3 A co do zdjęć srpróbowałabym statyw + obiektyw ustawiony gdzieś na 35 mm bo przy wyższych ogniskowych robi się wypukłe, a przy niższych wklęsłe. ;) Czy jakoś tak w każdym bądź razie. :D

    OdpowiedzUsuń
  3. jaki wiosenny <3 mega mi się podoba ;D

    OdpowiedzUsuń

LABELS