PL week 4&5

10/03/2014

Hej!
Przyznam, że przez cały ten tydzień byłam całkowicie rozbita. Przydasie czekają nierozłożone w pudłach, do niczego nie mogę się zebrać. Mam nadzieję, że od przyszłego tygodnia wszystko wróci do normy i nie będzie tak zakręcony, przynajmniej poduszkę do spania będę miała, haha. :D zmotywowałam się do zrobienia zdjęć (tak, strony leżały grzecznie od jakiegoś czasu) kolejnym tygodniom PL'a. Nie chcę Was zbyt mocno przeciążać, więc tylko dwa tygodnie ;)
Pierwszy dość leniwy..

Hello!
I must admit that during that week I was totally broken. My scrap goodies are still waiting packed in boxes, I cannot gird my loins to anything. I hope the next week will be much better and not so crazy, at least I'll have a pillow to sleep :D I've motivated to take photos of my PL spreads! I don't want to overload you with them, so for now only two weeks.
The first one a bit lazy....






Za to drugi kompletnie zakręcony :D chciałam go już rozbić na dwie strony, ale bałam się, że sobie nie poradzę.. A zatem - mecz i wesele. :)
But the second - totally crazy! I wanted to make it on two separate spreads but I was afraid I won't handle it.. So - the match and wedding :)


kompletnie zakochałam się w tej spódnicy!
 in love with that skirt!! ♥

Nadal też walczę ze zdjęciami, mam nadzieję, że w końcu znajdę sposób na to, żeby nie były takie krzywe.
I'm still battling against those crooked photos, hope I'll find some solution for that.

Dziękuję Wam serdecznie za odwiedziny i komentarze, to naprawdę miłe Was czytać :) :*
Thank you sooo much for visitting me! :*

xx

You Might Also Like

4 komentarze

  1. czadowe strony ;D a fotografowanie PL jest okropne, sama sobie z tym nie radzę :/ albo całe krzywo, albo przynajmniej jedna karta mi się krzywo ułoży ;D więcej siedzę nad tymi fotkami niż nad rozkładówką zazwyczaj :D

    OdpowiedzUsuń
  2. co do fotografowania - kocham mój statyw bo wszystko wychodzi prawie idelanie równiutko i nie trzeba wiele korygować :) a strony jak zwykle przesłodkie! :)

    OdpowiedzUsuń
  3. obydwie strony fantastyczne, aż nie wiem która podoba mi się bardziej, dla mnie obydwie są równie pozytywne, kolorowe i czaderskie :D

    OdpowiedzUsuń

LABELS