weeks 3&4 from my PL album

11/20/2015

Hejhej! Wczoraj zadebiutowałam z moim Project Life'm na stronie FamilyPortfraits&CatFileStore. Jeśli ich nie znacie, to hańba :P szybko pędźcie na fanpage, gdzie znajdzieje mnóstwo inspiracji i freebiesiów. 

A poniższe tygodnie były równie przyjemne jak oglądanie kart FP ;) duużo spotkań, mniejszych i większych, dużo przesyłek, duuużo pudełek na zaproszenia ;) i w końcu praktyki w szkole. Chyba się powtarzam, ale co tam, powiem jeszcze raz, że naprawdę mi się podobało! :)

Hi! Yesterday was my first post for FamilyPortraits&CatFileStore! ♥ It's a polish brand selling PL cards, albums, pockets and planner goods. Love it for simplicity and... whiteness :D making pages with those cards it's pure pleasure.

Those weeks were also very pleasant. Another meetings, pizzas :D and my teaching practice at primary school! It was really fun and I would like to come back there!


Ten alfabet to obłęd. Też tak uważacie?dziękuję Wam ślicznie za odwiedziny i ściskam gorąco! :)

xx

You Might Also Like

3 komentarze

  1. Jeeeny, jak to jest że ty to takie ładne wszystko robisz, co? :D Miodzio, zdjęcia są niesamowite, dodatki genialne, a klimat nie do powtórzenia! Wiem że powtarzam się pod każdą Twoją rozkładówką, ale co ja mogę :D

    OdpowiedzUsuń
  2. ale ten Twój PL jest delikatny :) zawsze Cię za to podziwiam, bo ja się bez kolorów nie mogę obejść :D

    OdpowiedzUsuń

LABELS