PL weeks1&2

11/16/2015

Hej! Dziś wróćmy do gorących, letnich dni i słońca! Zapraszam na 80-te urodziny mojej babci, pakowanie na wyjazd i małe wakacje nad morzem! :)
*Ostrzeżenie - dużo zdjęć!
Hi! Let's get back to hot summer days, sunshine and happiness :) grandma's 89th birthday party, packing and our little holidays at the Baltic Sea closed in PL spreads :) 
*Warning: a lot of photos!

I jeszcze taka ciekawostka - pewnie nie pamiętacie tego wpisu, ale ja o dziwo pamiętałam o nim robiąc zdjęcie do wpisu poniżej. Outfit prawie ten sam! Fajnie móc wrócić do tamtych dni dzięki albumowi :)
You probably don't remember this spread, but I do and I knew that I'll do a similar photo of my outfit, haha. Find the difference ;) Prawie od razu po imprezie wyruszyliśmy w podróż i spędziliśmy pięć słonecznych dni nad morzem. Pogoda była świetna, jak już kiedyś wspominałam, całkowity szok dla mnie, nie spodziewałam się, że będzie aż tak dobrze! :)
Almost right after the party we set off and spent 5 shiny days at the sea :) The weather was excellent and I was a little bit shocked because I didn't expect it to be that good!xx

You Might Also Like

5 komentarze

 1. fabulous indeed! Och ja chcę to lato!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. O mamo... Mówiłam już że uwielbiam te twoje rozkładówki? :D Sama męczę teraz letnie miesiące, ale takich cudów to ja nie robię ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. genialne, mega pozytywne, mega letnie strony, rozjaśniają ten szary dzień! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. o wow! ale pięknie i ciepło! ;) kocham Twój PL! :)

  OdpowiedzUsuń

LABELS