Project Life week 51

10/04/2016

Hej! Kończę drugi album, wohoo! Jestem z siebie naprawdę dumna, dwa lata samodyscypliny nie poszły na marne! Choć z systematycznością było różnie, jakoś się udało! Aktualnie mam lekki problem ze zdjęciami w trzecim albumie - dopadła mnie szara rzeczywistość, robię jakby mniej zdjęć.. Ale małymi kroczkami staram się uzupełniać strony - nawet jeśli to oznacza robienie jednej przez cały tydzień :D
Tak się fajnie złożyło, że końcówka tego albumu i początek kolejnego to dwa tygodnie spędzone w Londynie. Niech zdjęcia pokażą, jak było fajnie!
Hi! I'm finishing my second album and I'm soo proud of my myself! I can't believe it's been two years and that I disciplined myself! 
The last two weeks are from London. I brought so many beautiful memories from there. 


Coraz odważniej u mnie - zauważcie te jednokolorowe (i to nie białe!) karty :D


Tutaj już w ogóle bardzo mało bieli! Ale uwieeelbiam tą stronę!! Napis "august" pochodzi z kitu od Studio Calico, zachwycam się nim do tej pory :PJak Wam się podoba? Będzie jeszcze jedna podwójna rozkładówka, stay tuned :)

I zadam to pytanie też tutaj, padło już na Facebooku - czy któraś z Was ma również problem z paskiem bocznym typu "blogi, które odwiedzam"? Zniknął, nie powraca, co robić?
Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi!

xxYou Might Also Like

0 komentarze

LABELS