spring, spring, spring!

4/03/2016

Witajcie Kochani! Wiosna w końcu się do nas uśmiecha, właśnie wyciągnęłam z szafy wiosenne kurtki i mam nadzieję, że będę już ich regularnie używać! 
Słońce napędza mnie optymizmem, więc jak co roku powstaje skrap w moich ulubionych wiosennych kolorach - bieli, błękicie i żółtym. Dodatkowo jeszcze trochę zieleni i mamy wiosenną gamę :) Do wykonania tego skrapa użyłam produktów od Przyda-Się! 
Hello! Spring is finally here, yay! Almsot every year this beautiful sun pushes me to make a layout with white, blue and yellow. And some green :) It's my favourite colour combination for spring!


Postawiłam na minimalizm. I wykorzystanie dwóch takich samych zdjęć! Chyba przytrafiło mi się to pierwszy raz w mojej 'karierze'. Bałam się, że mogę mieć problemy z tą kompozycją, ale bardzo przyjemnie mi się tworzyło.
I decided to make it clean and simple. I also used the same two photos! I think it happened to me for the first time ;) At first I thought it can make some difficulties and I'll have some problems with the composition but it turned out great and I had a lot of fun doing it!


Postanowiłam też odkurzyć moje stempelki na rolce, z których pochodzi napis 'delightful'. Napisy są przecudne, a ja baaardzo często zapominam, że je mam! 
I also decided to use my roller stamp. They're sooo cute but I usually forget to use them.. 


Do pomocy wykorzystałam mapkę Sovushka Slavia

Layouta zgłaszam też na wyzwanie HelloScrap:

oraz w Filigrankach:Dajcie znać w komentarzu co o nim sądzicie! :)
Tell me what you think!

xx

You Might Also Like

7 komentarze

 1. Najlepszy! ;) Chyba też muszę spróbować tych kolorów boi wyglądają niesamowicie. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. ekstra :) super pomysł z tymi 2 zdjęciami :D

  OdpowiedzUsuń
 3. cudny scrap :) dzięki wielkie za udział w wyzwaniu Hello Scrap :)

  OdpowiedzUsuń
 4. świetna praca, piękne, radosne, wiosenne kolory. dziękujemy za udział w wyzwaniu Filigranek :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniałe, świeże, delikatne, dobrze dobrane szczegóły, wszystko mi się tu podoba. Chciałabym tak umieć komponować, ale ja to zawsze bałaganu muszę narobić. Dziękuję za udział w wyzwaniu Filigranek.

  OdpowiedzUsuń
 6. piękny! dziękuje wielkie za udział w wyzwaniu Hello Scrap :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Beautiful spring! thanks from "Sovushka Slavia"

  OdpowiedzUsuń

LABELS