Project Life weeks 29&30 i zaproszenie na warsztaty

4/27/2016

Hej! Dziś kolejne, już trochę bardziej wiosenne strony w mom albumie. Zapraszam do oglądania, tym razem tygodnie bardziej interesujące ;)
Hi! Another Project Life spread today :) This time we're moving to more interesting weeks.Tydzień 29. opierał się głównie na przygotowaniach do urodzinowego balu przebierańców! Niestety lub stety większość tygodnia spędziłam w łóżku z przeziębieniem, ale na szczęście w sobotę było już lepiej. Pomogłam sobie marcowym kitem od Clique Kits.
Week 29 - fancy dress ball and me as a hippie girl ;) Unfortunately I was a bit ill then, but at least I could lie in bed for the whole week :D I used March Clique Kits kit to help me.
Tydzień 30. to pyszne piwo grejfrutowe, wieczór filmowy, trochę pracy i migrena.. Na poniższym filmiku zobaczycie proces tworzenia tej strony.
Week 30 is about a movie night we organised, studies and my terrible headache..... 
You can see how I made it here:Chciałam Was również serdecznie zaprosić na kolejny warsztat, tym razem w Katowicach na Papiorzanym Combrze!


Trzymajcie się ciepło :)
xx

You Might Also Like

4 komentarze

 1. Jaaaj, moje ulubione kolory! Cudowne te karty są :) Zdałam sobie sprawę "oglądając" Twój album, że praktycznie w ogóle nie robię sobie samej zdjęć! Czas to zmienić :D Do zobaczenia w Katowicach - mam nadzieję ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Yeah! Jak zwykle odjazd! Na żywo pewnie jeszcze bardziejsiej!

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam! <3 Czadowe kolory! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudo! Przepiękne, kolorowe strony :D

  OdpowiedzUsuń

LABELS