Project Life weeks 31&32

5/01/2016

Hej! Jak spędzacie majówkę? :) Ja siedzę w domu i leniuchuję na całego. Motywacja spadła praktycznie do 0, co czasami w sumie jest dobre, złapię chwilę oddechu, może mi pomoże! :) Ale że zaległości w pokazywaniu Wam mojego albumu mam spore, tutaj się nie będę lenić :) kolejna dawka soczystych kolorów poniżej!
Hello! How are you? Here in Poland, we have a looong weekend and I just do nothing. Perfect :D But because I have a lot to catch up when it comes to PL, another spread for you today.


Tulipany, słodkości i pyszna kolacja to wynik Dnia Kobiet. Po 3 latach zobaczyłam się również z moją klasą z liceum. Nie wszyscy dopisali, ale fajnie było się spotkać chociaż z garstką znajomych. :)
Those tulips, sweets and delicious dinner are the results of the Women's Day. It's really nice to be spoiled sometimes, isn't it? ;)


Poniższa karta pochodzi z zestawu Dreamy. W Kolorowym Jarmarku można kupić małe zestawy stworzone z ogromnych core kitów, co nie nadwyręża mocno portfela a daje nam zarys całego zestawu. Ja od początku wiedziałam, że cały ten kit nie jest dla mnie, a takie "próbki" to naprawdę fajny pomysł! I zawsze da się z nich wygrzebać sporo fajnych kart :)


Poniżej po prawej stronie możecie zobaczyć kartę zaprojektowaną przez Paulinę. Będzie ich tutaj więcej, bo są cudne! Akwarelowe, kwiatowe wzory to strzał w dziesiątkę. Jak to dobrze mieć skrapowe koleżanki :D


Z tym tygodniem miałam spore problemy. Jak widzicie, zdjęć jest tutaj aż 8(!) i kompletnie nie widziałam jak sobie z tym poradzić. Nigdy wcześniej nie używałam aż tylu, a stwierdziłam, że rozbijanie tego na dwie strony nie będzie miało sensu, 4 zdjęcia to dla mnie trochę za mało, tym bardziej, że wszystkie są pionowe. Na szczęście zostało mi jeszcze trochę koszulek z dwoma dużymi kieszonkami (które z resztą bardzo lubię) i jakoś udało mi się upchnąć wszystkie te zdjęcia.
With this spread, there were a lot of problems. I had to fit in eight photos! But I managed (pretty well I think :D)
Koniecznie dajcie znać, co Wam się podoba i co byście zmieniły. Do usłyszenia wkrótce! :)
xx

You Might Also Like

2 komentarze

  1. jak dla mnie jest idealnie. ;) powiem Ci, że jak patrzę na to jak aranżujesz koszulki z dwoma dużymi kieszonkami to aż mam ochotę je wypróbować. :)

    OdpowiedzUsuń

LABELS